Zioła i ich zastosowanie, leczenie

Zioła wspomagające leczenie nadciśnienia

Ponieważ kolejna osoba potrzebowała zioła wspomagające leczenie nadciśnienia, chciałabym dzisiaj zaproponować wszystkim potrzebującym mieszankę ziół Ojca Klimuszki.
Oczywiście nadciśnienie, nadciśnieniu nie równe. Powody występowania tego schorzenia są różne, np zmiany genetyczne, środowiskowe,przewężenia naczyń z powodu miażdżycy albo schorzenia nerek, zaburzenia hormonalne, silny stres itd.
Klimuszko poleca swoje zioła wspomagające leczenie nadciśnienia, osobom borykającym sie z tzw. wtórnymi nadciśnieniami, tzn takimi, które nabywamy wraz z wiekiem i nie wynikają ze zmian genetycznych.
Pamiętajcie-nigdy nie porzucamy leków. Wraz z piciem ziół, ciśnienie powinno sie stopniowo obniżać i trzeba będzie korygować leki, które bierzecie, Nie wolno ich jednak nagle przestać brać.
Warto również do swojej diety włączyć nie tylko zioła wspomagajace leczenie nadciśnienia, ale i pokarmy obniżające ciśnienie-maliny, jeżyny, czosnek, seler naciowy i korzeniowy, burak, papryka,pomidor, cebula, pietruszka, aronia, żurawina itd. Generalnie obniżają ciśnienie pokarmy z czerwonym i zielonym barwnikiem (od razu mówie, że zielone i czerwone żelki nie!!)

Oto mieszanka Klimuszki:

po 50 gramów następujących ziół:
morszczyn pęcherzykowy,
ziele jemioły,
kwiatostan głogu,
owoc głogu,
skrzyp polny,
owoc róży,
korzeń kozłka lekarskiego, (zwany potocznie walerianą)
kwiat bzu czarnego,
liść ruty.

Zioła zmieszaj. Duże kawałki morszczynu, należy połamać, ale nie mielić.
Weź łyżkę stołową ziół, zalej szklanką wrzątku. Zaparzaj pod przykryciem 3 godziny. Przecedź, podgrzej, ale już nie gotuj i pij dwa razy dziennie po szklance małymi łykami. Ważne, by ziółka nie słodzić i pić je „na spokojnie”.

nadciśnienie

Od razu mówię, że herbatka nie jest smaczna. Ma lekko rybi posmak i zapach, z powodu obecności morszczynu.
Po spożyciu powyższej porcji 450 g ziół, która starcza na ok miesiąc, należy zrobić 7 dni przerwy, następnie wypić kolejną dawkę miesięczną i zrobić przerwę 12 dni, po czym wypijać trzecią i ostatnią porcję 450g. Przerwy mają zapobiec przyzwyczajeniu się i oporności ciała na dalsze leczenie.

Gdybyście nie mieli ochoty sami przygotowywać zioła wspomagajace leczenie nadciśnienia,to  zapraszam do zakupu https://www.facebook.com/commerce/products/1509859402449450/.

Chętnie Wam ją przygotuję.

Szeptunka Maria

Szeptunka Maria

Jestem kobietą, która postanowiła iść pod prąd, jeśli chodzi o trendy w medycynie akademickiej, szybkim żywieniu i “nowoczesnym” prowadzeniu domu. Skutecznie pokazuję, że można uwolnić się w swoim domu od komercyjnej chemii do sprzątania i sklepowych kosmetyków, leczyć substancjami naturalnymi. Jako wielodzietna matka, jestem przykładem, że można pogodzić macierzyństwo, pracę, hobby i prowadzić swoje życie zgodnie ze swoim sumieniem.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *