Blog Warsztaty

Wykład w Papowie Biskupim

wykład
Wykład w Papowie Biskupim-Cuda zaklęte w ziołach

Biblioteka, Gminny Ośrodek Kultury i mieszkanki okolicznych wsi zaprosiły mnie, bym poprowadziła wykład w Papowie Biskupim. Temat-Cuda zaklęte w ziołach.
Wspaniałe uczucie, kiedy można opowiadać o roślinach, które rosnąć wokół nas i możemy je wykorzystać. Mówiłam o pokrzywie (bez obaw, wcale jej tak nie gloryfikowałam, że jest dla wszystkich i można pić na litry), przytulii, babce lancetowatej i szerokolistnej, o żmijowcu, o farbowniku, o żywokoście,o korzeniu mniszka,glistniku jaskółcze ziele,o nawłoci i o szczawiku zajęczym.
Było dużo pytań i mam nadzieje, że mądrych odpowiedzi na nie też trochę było .
Dziękuję, że jesteście. A najwspanialsze uczucie jest wtedy, kiedy człowiek może zarazić innych zielarstwem i tydzień później dostaje telefon od słuchaczki,która chce dowiedzieć się więcej.

Szeptunka Maria

Jestem kobietą, która postanowiła iść pod prąd, jeśli chodzi o trendy w medycynie akademickiej, szybkim żywieniu i “nowoczesnym” prowadzeniu domu. Skutecznie pokazuję, że można uwolnić się w swoim domu od komercyjnej chemii do sprzątania i sklepowych kosmetyków, leczyć substancjami naturalnymi. Jako wielodzietna matka, jestem przykładem, że można pogodzić macierzyństwo, pracę, hobby i prowadzić swoje życie zgodnie ze swoim sumieniem.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *