humor
Bez kategorii Blog

Na rozgrzanie

Na rozgrzanie.
Powieliłam z posta”Niewiastę dzielną któż znajdzie”.
Inna sprawa,że sama byłam świadkiem jak w katowickim kościele na ogłoszeniach, proboszcz zasunął informacją-„Młode mamy założyły w naszej parafii klub. Kolejne chętne do dołączenia, zaprasza nasz młody wikary”.Zorientował się że strzelił gafę i chyba chcąc sprostować jeszcze dodał. „On ma takie fajne kontakty z nimi”.
I z innej bajki, w naszym „paulińskim” kościele w Toruniu-ksiądz na Mszy św dla dzieci spytał na kazaniu o zwierzęta domowe. Dziewczynka tak na oko 4 lata-wyrywa się -Ja mam kotka. -A jak kotek się nazywa?pyta ksiądz Dziewczynka milczy. No jak np tatuś woła na kotka?-zachęca ksiądz i dziecię z grubej rury-Jeb…ny sierściuch. Zakasowała wszystkich……..

Pamiętam, ze to nie było koniec „atrakcji ” w czasie tej Mszy św, bo tam ołtarz jakby wchodził w środek kościoła i dzieci siedziały na stopniach z trzech stron, a na wyższych byli ministranci, gongi itd i jakiś maluch buchnął tą pałkę do gongu obita metalem. Zobaczył to ksiądz i chyba rozumiejąc ze nie zdąży inaczej zareagować nagle w trakcie modlitwy runął w ten tłum dzieciaków, ale tak dosłownie w połowie słowa, i wyszarpnął pałkę dzieciakowi który już zamachnął eis na głowę kolegi. Myślę, że błogosławił po Mszy swój23 kawalerski bezdzietny stan.

humor
na rozgrzanie

Szeptunka Maria

Jestem kobietą, która postanowiła iść pod prąd, jeśli chodzi o trendy w medycynie akademickiej, szybkim żywieniu i “nowoczesnym” prowadzeniu domu. Skutecznie pokazuję, że można uwolnić się w swoim domu od komercyjnej chemii do sprzątania i sklepowych kosmetyków, leczyć substancjami naturalnymi. Jako wielodzietna matka, jestem przykładem, że można pogodzić macierzyństwo, pracę, hobby i prowadzić swoje życie zgodnie ze swoim sumieniem.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *