warsztaty pewność kobiecej siły
Blog Warsztaty

Warsztaty dla kobiet – Pewność kobiecej siły.

7 marca 2020r w toruńskim Klubie Akuku, przeprowadziłam warsztaty dla kobiet – Pewność kobiecej siły.

Mówiłyśmy o ziołach na kobiece dolegliwości i tych, które wg dawnych wierzeń,sprzyjały energii i mocy kobiet.
Przy ciepłej herbacie, miło jest gawędzić o naturze i o tym co nas kobiety może wspierać. Nawet wszędobylska pokrzywa, to roślina, która wspaniale harmonizuje z potrzebami kobiecymi. Nie mówiąc o owsie, czerwonej koniczynie czy przywrotniku, albo jasnocie białej czy niepokalanku mnisim. Proste,pojedyncze rośliny, często rosnące za rogiem. Tylko po nie sięgnąć, czasem trochę przetworzyć i mamy gotowe remedium na kłopoty z menstruacjami, cerą, świądem czy…. nadmiernym, męskim popędem :).

warsztaty pewność kobiecej siły
Nasz kobiecy świat bardzo ucierpiał, bo przestałyśmy się spotykać,działać razem, pomagać czy uczyć wzajemnie. Zaskakujące jak wiele spraw, można w łatwy sposób rozwiązać pod warunkiem, że byśmy się zjednoczyły. Na nowo odbudowały kobiecy świat. Świat jakże inny od męskiego.

Zastanawialiście się czasem, czego uczymy dzisiejsze dziewczynki? Nie mówimy im, jesteście wyjątkowe, bo jesteście kobietami. Tymi, które mogą dawać życie. Generalnie są kobiety, które robią to samo co mężczyźni, a nie ma na świecie ani jednego mężczyzny, który umiałby robić to co my-dawać życie. I nie chodzi tylko, o to życie sensu stricto ciąża, poród,dziecko. Ale o to, że my umiemy nadać temu życiu smaku, jakiejś głębi, koloru.

Warsztaty dla kobiet – Pewność kobiecej siły, miały za zadanie pokazać naszą siłę wewnętrzną. To, że dużo problemów można rozwiązać prostymi sposobami-ćwiczenia, masaż twarzy, zioła,relaks.
Nie trać kolejnej okazji do spotkania.

warsztaty kobiecej siły


Mam nadzieję, że nie są to ostatnie nasze wspólne warsztaty z Akuku i z ZawirowanyświatMarioli . Pomysłów mam naprawde sporo.

Szeptunka Maria

Jestem kobietą, która postanowiła iść pod prąd, jeśli chodzi o trendy w medycynie akademickiej, szybkim żywieniu i “nowoczesnym” prowadzeniu domu. Skutecznie pokazuję, że można uwolnić się w swoim domu od komercyjnej chemii do sprzątania i sklepowych kosmetyków, leczyć substancjami naturalnymi. Jako wielodzietna matka, jestem przykładem, że można pogodzić macierzyństwo, pracę, hobby i prowadzić swoje życie zgodnie ze swoim sumieniem.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *