Naturalne mydło "Czekoladowy piernik"
Do ciała Kąpiel

Kim stajesz się w łazience?

Kim stajesz się w łazience?

Według Państwowego Zakładu Higieny, 25% Polaków myje się rzadziej niż 1x tydzień. Trochę mnie to zdziwiło, ale zaraz się uspokoiłam, bo nawet jeśli myjemy się rzadko, to przynajmniej na Wielkanoc i Boże Narodzenie zawsze. I tym nieśmierdzącym obyczajem, ogłaszam rozpoczęcie sezonu mydeł w sklepiku Ziołowych Szeptów.

15 różnych pięknotek mydlanych.

Najpierw zastanów się – Kim stajesz się w łazience? Znajdziecie tam i glicerynowe, i sodowe przygotowane na zimno, i sodowe przygotowane na gorąco. I te ładne i te Ule brzydule, ale za to z wspaniałym wnętrzem. I to wszystko z okazji akcji podtrzymywania tradycji świątecznego mycia. Kto oszczędza, a ma w tym roku kupić bombki, niech wybierze mydła w kształcie kul. Kto lubi kąpiel na ostro, dla niego jest w ofercie mydło z naturalną gąbką lub peelingiem i glinką. Księżniczki niech zaopatrzą się w mydło z zimową wróżką. Łasuchy, w te o zapachu pierniczków i wyglądzie ciasta. Ci co myją się po ciemku, by nie zaburzyć im ciemności, niech wybiorą aksamitne w dotyku, czarne mydło z borowiną.A roziskrzone elegantki -z brokatem. Bobaski niech wymydlą się lawendową delikatnością , a imprezowicze ostrym miętowym sorbetem. Wszystkie przetestowane na żywych ludziach. Wszystkie przeszły pomyślnie próby urody i pienienia.


I niech Was nie zwiedzie, że do świąt daleko i nawet Adwent nie zaczęty. Mydeł jest mało. Każde w limitowanej ilości. Do tego, jak zawsze, Pocztę zaskoczy nadmiar świątecznych przesyłek, więc my kupujmy wcześniej i cieszmy się zakupem na czas. To nie karp, co go na ostatnią chwilę wybieramy. Mydło uwielbia poleżakować.

Szeptunka Maria

Ps . Rodziny, które wywodzą się z linii francuskiego króla Ludwika XIV i kultywują jego zwyczaje mycia się 2x w życiu, uprzejmie informuję, by wybrali mydła sodowe. Te spokojnie poczekają te 50 lat na Was.

Szeptunka Maria

Jestem kobietą, która postanowiła iść pod prąd, jeśli chodzi o trendy w medycynie akademickiej, szybkim żywieniu i “nowoczesnym” prowadzeniu domu. Skutecznie pokazuję, że można uwolnić się w swoim domu od komercyjnej chemii do sprzątania i sklepowych kosmetyków, leczyć substancjami naturalnymi. Jako wielodzietna matka, jestem przykładem, że można pogodzić macierzyństwo, pracę, hobby i prowadzić swoje życie zgodnie ze swoim sumieniem.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *